راهنمای خرید از استوک لند

نحوه ثبت سفارش و خرید
مشتریان عزیز می توانند جهت خرید کالا از فروشگاه استوک لند به دو صورت اقدام نمایند :
1-روش اول ثبت سفارش در سایت می باشد. کاربر پس از انتخاب محصول و ورود به صفحه محصول با انتخاب گزینه خرید و تعیین تعداد آن محصول ، وارد مرحله بعد یعنی ثبت مشخصات خریدار شده و پس از تکمیل و تأیید نهایی آن در انتظار تماس از استوک لند بمانند(در صورت عدم تماس از فروشگاه طی24 ساعت خریدار با واحد فروش تماس گرفته و نسبت به پیگیری سفارش خود اقدام نماید) .
2-روش دوم به صورت تماس تلفنی با واحد فروش می باشد. در این روش کاربر می تواند با واحد فروش استوک لند تماس گرفته و پس از دریافت مشاوره نسبت به انتخاب و سفارش محصول اقدام نماید که در این روش پیش فاکتور با مشخصات کامل محصول و قیمت برای خریدار ارسال شده و پس از تأیید وارد مرحله پرداخت هزینه و ارسال می شود.
در هر دو روش فوق جهت تکمیل نهایی سفارش وارد قیمت شیوه های پرداخت شوید.
روش های ارسال سفارش
سفارش مشتریان عزیز پس از تکمیل نهایی به یکی از روش های زیر مطابق با درخواست مشتری ارسال می شود :
1-روش اول ارسال محصول به وسیله تیپاکس می باشد. در این روش سفارش مشتری پس از تکمیل نهایی سفارش توسط فروشگاه و به صورت رایگان بسته بندی شده و جهت ارسال تحویل تیپاکس می شود و هزینه ارسال پس از دریافت کالا توسط مشتری و توسط ایشان به تیپاکس پرداخت می گردد.
2-روش دوم ارسال توسط کارشناسان فروشگاه بوده و مشتری این امکان را دارد تا هزینه نهایی را پس از تحویل پرداخت نماید. در این روش کارشناس اقدام به نصب و روشن نمودن سیستم و تحویل مشخصات سیستم به مشتری می نماید. این روش جهت خرید در تهران و حومه می باشد و هزینه ارسال بر عهده خریدار بوده و قبل از ارسال مشتری می بایست هزینه ارسال را پرداخت نماید.
شیوه های پرداخت
پس از تکمیل فرآیند خرید به یکی از روش های توضیح داده شده در قسمت نحوه ثبت سفارش و خرید بر اساس محل تحویل محصول به دو صورت ذیل انجام می شود :
1-برای شهرستان ها پرداخت هزینه کامل به حساب معرفی شده می بایست صورت گیرد و رسید آن به شماره 09127679215 واتس آپ گردد.
2-برای شهر تهران و حومه مشتریان می بایست با واحد فروش تماس حاصل نمایند و پس از اطلاع از هزینه ارسال آن را پرداخت نمایند و رسید را به شماره 09127679215 واتس آپ نمایند. پس از آن حداکثر ظرف مدت 24 ساعت محصول برای مشتری به روش دوم در قسمت روش های ارسال سفارش ارسال خواهد شد.
شماره حساب جهت واریز وجه
شماره کارت 8672 0088 3373 6104
شماره شبا IR35 0120 0100 0000 5663 8750 91
به نام امیرحسین ملاحسینعلی